L-NAME hydrochloride (1 x 25 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 51298-62-5 |
| Katalogové číslo: | GM7307,25g |
| Sumární vzorec: | C7H15N5O4 · HCl |
| Molární hmotnost: | 269.69 |
| Skladování: | -20°C |
| EC-no: | 257-116-1 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
L-NAME hydrochloride (1 x 5 g)
- CAS: 51298-62-5
- Kat. č.: GM7307,5g
cena bez DPH
2 270,25 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
L-NAME hydrochloride (1 x 1 g)
- CAS: 51298-62-5
- Kat. č.: GM7307,1g
cena bez DPH
651,24 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

