Heptakis(2,6-di-O-methyl)-b-cyclodextrin (1 x 10 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 10 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 51166-71-3 |
| Katalogové číslo: | GC9584,10g |
| Sumární vzorec: | C56H98O35 |
| Molární hmotnost: | 1331.36 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Heptakis(2,6-di-O-methyl)-b-cyclodextrin (1 x 5 g)
- CAS: 51166-71-3
- Kat. č.: GC9584,5g
cena bez DPH
2 270,25 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Heptakis(2,6-di-O-methyl)-b-cyclodextrin (1 x 1 g)
- CAS: 51166-71-3
- Kat. č.: GC9584,1g
cena bez DPH
977,69 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

