Atropine (1 x 1 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 51-55-8 |
| Katalogové číslo: | GP2470,1g |
| Sumární vzorec: | C17H23NO3 |
| Molární hmotnost: | 289.37 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 200-104-8 |
| UN-no: | 1544 |
| ADR: | true |
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 51-55-8 |
| Katalogové číslo: | GP2470,1g |
| Sumární vzorec: | C17H23NO3 |
| Molární hmotnost: | 289.37 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 200-104-8 |
| UN-no: | 1544 |
| ADR: | true |