(+)-Epinephrine (+)-bitartrate salt (1 x 5 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 5 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 51-42-3 |
| Katalogové číslo: | GP8869,5g |
| Sumární vzorec: | C9H13NO3 · C4H6O6 |
| Molární hmotnost: | 333.29 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 200-097-1 |
| UN-no: | 2811 |
| ADR: | true |
Alternativní produkty
(+)-Epinephrine (+)-bitartrate salt (1 x 25 g)
- CAS: 51-42-3
- Kat. č.: GP8869,25g
cena bez DPH
17 000,00 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
(+)-Epinephrine (+)-bitartrate salt (1 x 1 g)
- CAS: 51-42-3
- Kat. č.: GP8869,1g
cena bez DPH
1 295,87 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

