5-Fluorouracil (1 x 5 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 5 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 51-21-8 |
| Katalogové číslo: | GP6168,5g |
| Sumární vzorec: | C4H3FN2O2 |
| Molární hmotnost: | 130.08 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 200-085-6 |
| UN-no: | 2811 |
| ADR: | true |
Alternativní produkty
5-Fluorouracil (1 x 100 g)
- CAS: 51-21-8
- Kat. č.: GP6168,100g
cena bez DPH
7 285,95 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
5-Fluorouracil (1 x 25 g)
- CAS: 51-21-8
- Kat. č.: GP6168,25g
cena bez DPH
2 910,74 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

