Ammonium carbonate (1 x 500 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 500 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 506-87-6 |
| Katalogové číslo: | GK5772,500g |
| Sumární vzorec: | CH8N2O3 |
| Molární hmotnost: | 96.09 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 208-058-0 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Ammonium carbonate (1 x 1 kg)
- CAS: 506-87-6
- Kat. č.: GK5772,1kg
cena bez DPH
2 104,96 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Ammonium carbonate (1 x 100 g)
- CAS: 506-87-6
- Kat. č.: GK5772,100g
cena bez DPH
669,42 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

