4-Hydroxycinnamic acid (1 x 50 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 50 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 501-98-4 |
| Katalogové číslo: | GK1602,50g |
| Sumární vzorec: | C9H8O3 |
| Molární hmotnost: | 164.16 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 231-000-0 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
4-Hydroxycinnamic acid (1 x 100 g)
- CAS: 501-98-4
- Kat. č.: GK1602,100g
cena bez DPH
3 888,43 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
4-Hydroxycinnamic acid (1 x 25 g)
- CAS: 501-98-4
- Kat. č.: GK1602,25g
cena bez DPH
1 295,87 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
4-Hydroxycinnamic acid (1 x 5 g)
- CAS: 501-98-4
- Kat. č.: GK1602,5g
cena bez DPH
669,42 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

