Kojic acid (1 x 100 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 100 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 501-30-4 |
| Katalogové číslo: | GP4738,100g |
| Sumární vzorec: | C6H6O4 |
| Molární hmotnost: | 142.11 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 207-922-4 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Kojic acid (1 x 25 g)
- CAS: 501-30-4
- Kat. č.: GP4738,25g
cena bez DPH
1 267,77 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

