Estradiol (1 x 1 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 50-28-2 |
| Katalogové číslo: | GP9683,1g |
| Sumární vzorec: | C18H24O2 |
| Molární hmotnost: | 272.39 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 200-023-8 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Estradiol (1 x 25 g)
- CAS: 50-28-2
- Kat. č.: GP9683,25g
cena bez DPH
13 602,48 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Estradiol (1 x 10 g)
- CAS: 50-28-2
- Kat. č.: GP9683,10g
cena bez DPH
7 058,68 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Estradiol (1 x 5 g)
- CAS: 50-28-2
- Kat. č.: GP9683,5g
cena bez DPH
4 046,28 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

