Hydrocortisone (1 x 10 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 10 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 50-23-7 |
| Katalogové číslo: | GP8860,10g |
| Sumární vzorec: | C21H30O5 |
| Molární hmotnost: | 362.47 |
| Skladování: | -20°C |
| EC-no: | 200-020-1 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Hydrocortisone (1 x 25 g)
- CAS: 50-23-7
- Kat. č.: GP8860,25g
cena bez DPH
9 293,39 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Hydrocortisone (1 x 5 g)
- CAS: 50-23-7
- Kat. č.: GP8860,5g
cena bez DPH
2 588,43 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Hydrocortisone (1 x 1 g)
- CAS: 50-23-7
- Kat. č.: GP8860,1g
cena bez DPH
816,53 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

