DL-Histidine (1 x 100 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 100 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 4998-57-6 |
| Katalogové číslo: | GM6216,100g |
| Sumární vzorec: | C6H9N3O2 |
| Molární hmotnost: | 155.15 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 225-660-9 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
DL-Histidine (1 x 25 g)
- CAS: 4998-57-6
- Kat. č.: GM6216,25g
cena bez DPH
3 236,36 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
DL-Histidine (1 x 5 g)
- CAS: 4998-57-6
- Kat. č.: GM6216,5g
cena bez DPH
1 138,84 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

