Gentisic acid (1 x 25 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 490-79-9 |
| Katalogové číslo: | GK7955,25g |
| Sumární vzorec: | C7H6O4 |
| Molární hmotnost: | 154.12 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 207-718-5 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Gentisic acid (1 x 100 g)
- CAS: 490-79-9
- Kat. č.: GK7955,100g
cena bez DPH
3 566,12 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Gentisic acid (1 x 5 g)
- CAS: 490-79-9
- Kat. č.: GK7955,5g
cena bez DPH
644,63 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

