Icariin (1 x 1 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 489-32-7 |
| Katalogové číslo: | GC6166,1g |
| Sumární vzorec: | C33H40O15 |
| Molární hmotnost: | 676.66 |
| Skladování: | +4°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Icariin (1 x 250 mg)
- CAS: 489-32-7
- Kat. č.: GC6166,250mg
cena bez DPH
3 159,50 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

