(+)-Bicuculline (1 x 5 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 5 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 485-49-4 |
| Katalogové číslo: | GE0805,5g |
| Sumární vzorec: | C20H17NO6 |
| Molární hmotnost: | 367.35 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 231-791-2 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
(+)-Bicuculline (1 x 500 mg)
- CAS: 485-49-4
- Kat. č.: GE0805,500mg
cena bez DPH
26 573,55 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
(+)-Bicuculline (1 x 25 mg)
- CAS: 485-49-4
- Kat. č.: GE0805,25mg
cena bez DPH
5 713,22 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

