Hematein (1 x 25 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 475-25-2 |
| Katalogové číslo: | GT7429,25g |
| Sumární vzorec: | C16H12O6 |
| Molární hmotnost: | 300.26 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 207-492-8 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Hematein (1 x 50 g)
- CAS: 475-25-2
- Kat. č.: GT7429,50g
cena bez DPH
12 460,33 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Hematein (1 x 10 g)
- CAS: 475-25-2
- Kat. č.: GT7429,10g
cena bez DPH
3 566,12 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

