DL-Carnitine hydrochloride (1 x 1 kg)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 kg |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 461-05-2 |
| Katalogové číslo: | GM8717,1kg |
| Sumární vzorec: | C7H15NO3 · HCl |
| Molární hmotnost: | 197.66 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 207-309-1 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
DL-Carnitine hydrochloride (1 x 500 g)
- CAS: 461-05-2
- Kat. č.: GM8717,500g
cena bez DPH
4 200,00 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
DL-Carnitine hydrochloride (1 x 100 g)
- CAS: 461-05-2
- Kat. č.: GM8717,100g
cena bez DPH
1 810,74 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

