Azathioprine (1 x 1 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 446-86-6 |
| Katalogové číslo: | GP1145,1g |
| Sumární vzorec: | C9H7N7O2S |
| Molární hmotnost: | 277.26 |
| Skladování: | -20°C |
| EC-no: | 207-175-4 |
| ADR: | not hazardous |
