2-Fluorobenzaldehyde (1 x 10 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 10 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 446-52-6 |
| Katalogové číslo: | GK0223,10g |
| Sumární vzorec: | C7H5FO |
| Molární hmotnost: | 124.11 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 207-171-2 |
| ADR: | request |
Alternativní produkty
2-Fluorobenzaldehyde (1 x 25 g)
- CAS: 446-52-6
- Kat. č.: GK0223,25g
cena bez DPH
1 796,69 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

