4-Nitrobenzyl chloroformate (1 x 25 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 4457-32-3 |
| Katalogové číslo: | GK7618,25g |
| Sumární vzorec: | C8H6ClNO4 |
| Molární hmotnost: | 215.59 |
| Skladování: | +4°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
4-Nitrobenzyl chloroformate (1 x 10 g)
- CAS: 4457-32-3
- Kat. č.: GK7618,10g
cena bez DPH
1 716,53 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
4-Nitrobenzyl chloroformate (1 x 5 g)
- CAS: 4457-32-3
- Kat. č.: GK7618,5g
cena bez DPH
1 009,09 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

