DL-Isoleucine (1 x 100 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 100 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 443-79-8 |
| Katalogové číslo: | GM0912,100g |
| Sumární vzorec: | C6H13NO2 |
| Molární hmotnost: | 131.18 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 207-139-8 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
DL-Isoleucine (1 x 50 g)
- CAS: 443-79-8
- Kat. č.: GM0912,50g
cena bez DPH
3 236,36 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
DL-Isoleucine (1 x 25 g)
- CAS: 443-79-8
- Kat. č.: GM0912,25g
cena bez DPH
1 940,50 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
DL-Isoleucine (1 x 10 g)
- CAS: 443-79-8
- Kat. č.: GM0912,10g
cena bez DPH
816,53 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
DL-Isoleucine (1 x 5 g)
- CAS: 443-79-8
- Kat. č.: GM0912,5g
cena bez DPH
651,24 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

