5-Hydroxy-L-tryptophan (1 x 100 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 100 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 4350-09-8 |
| Katalogové číslo: | GM9337,100g |
| Sumární vzorec: | C11H12N2O3 |
| Molární hmotnost: | 220.23 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 224-411-1 |
| UN-no: | 2811 |
| ADR: | true |
Alternativní produkty
5-Hydroxy-L-tryptophan (1 x 250 g)
- CAS: 4350-09-8
- Kat. č.: GM9337,250g
cena bez DPH
11 338,84 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
5-Hydroxy-L-tryptophan (1 x 25 g)
- CAS: 4350-09-8
- Kat. č.: GM9337,25g
cena bez DPH
2 588,43 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
5-Hydroxy-L-tryptophan (1 x 5 g)
- CAS: 4350-09-8
- Kat. č.: GM9337,5g
cena bez DPH
1 138,84 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
5-Hydroxy-L-tryptophan (1 x 1 g)
- CAS: 4350-09-8
- Kat. č.: GM9337,1g
cena bez DPH
669,42 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

