7-Dehydrocholesterol (1 x 5 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 5 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 434-16-2 |
| Katalogové číslo: | GL8522,5g |
| Sumární vzorec: | C27H44O |
| Molární hmotnost: | 384.64 |
| Skladování: | -20°C |
| EC-no: | 207-100-5 |
| ADR: | not hazardous |
