beta-Alanine ethyl ester hydrochloride (1 x 25 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 4244-84-2 |
| Katalogové číslo: | GC3427,25g |
| Sumární vzorec: | C5H11NO2 · HCl |
| Molární hmotnost: | 153.61 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 224-203-0 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
beta-Alanine ethyl ester hydrochloride (1 x 100 g)
- CAS: 4244-84-2
- Kat. č.: GC3427,100g
cena bez DPH
8 750,41 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
beta-Alanine ethyl ester hydrochloride (1 x 50 g)
- CAS: 4244-84-2
- Kat. č.: GC3427,50g
cena bez DPH
6 154,55 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
beta-Alanine ethyl ester hydrochloride (1 x 10 g)
- CAS: 4244-84-2
- Kat. č.: GC3427,10g
cena bez DPH
1 614,88 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

