Fenofibric acid (1 x 1 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 42017-89-0 |
| Katalogové číslo: | GP4336,1g |
| Sumární vzorec: | C17H15ClO4 |
| Molární hmotnost: | 318.75 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 255-626-9 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Fenofibric acid (1 x 5 g)
- CAS: 42017-89-0
- Kat. č.: GP4336,5g
cena bez DPH
4 858,68 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

