a-D-Mannose pentaacetate (1 x 5 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 5 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 4163-65-9 |
| Katalogové číslo: | GC3160,5g |
| Sumární vzorec: | C16H22O11 |
| Molární hmotnost: | 390.34 |
| Skladování: | -20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
a-D-Mannose pentaacetate (1 x 10 g)
- CAS: 4163-65-9
- Kat. č.: GC3160,10g
cena bez DPH
9 615,70 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

