Ethyl carbazate (1 x 25 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 4114-31-2 |
| Katalogové číslo: | GK4787,25g |
| Sumární vzorec: | C3H8N2O2 |
| Molární hmotnost: | 104.11 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 223-903-3 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Ethyl carbazate (1 x 250 g)
- CAS: 4114-31-2
- Kat. č.: GK4787,250g
cena bez DPH
4 529,75 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Ethyl carbazate (1 x 100 g)
- CAS: 4114-31-2
- Kat. č.: GK4787,100g
cena bez DPH
2 270,25 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

