Capsaicin, natural (1 x 5 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 5 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 404-86-4 |
| Katalogové číslo: | GP1219,5g |
| Sumární vzorec: | C18H27NO3 |
| Molární hmotnost: | 305.41 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 206-969-8 |
| UN-no: | 2811 |
| ADR: | true |
Alternativní produkty
Capsaicin, USP grade (1 x 1 g)
- CAS: 404-86-4
- Kat. č.: GP2777,1g
cena bez DPH
3 236,36 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Capsaicin, natural (1 x 1 g)
- CAS: 404-86-4
- Kat. č.: GP1219,1g
cena bez DPH
2 490,91 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Capsaicin, natural (1 x 250 mg)
- CAS: 404-86-4
- Kat. č.: GP1219,250mg
cena bez DPH
1 194,21 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

