4''-Isobutylacetophenone (1 x 25 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 38861-78-8 |
| Katalogové číslo: | GK6743,25g |
| Sumární vzorec: | C12H16O |
| Molární hmotnost: | 176.27 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 254-159-8 |
| UN-no: | 1224 |
| ADR: | true |
