Coumarin 6 (1 x 10 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 10 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 38215-36-0 |
| Katalogové číslo: | GK3599,10g |
| Sumární vzorec: | C20H18N2O2S |
| Molární hmotnost: | 350.43 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 253-830-2 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Coumarin 6 (1 x 25 g)
- CAS: 38215-36-0
- Kat. č.: GK3599,25g
cena bez DPH
22 661,16 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Coumarin 6 (1 x 5 g)
- CAS: 38215-36-0
- Kat. č.: GK3599,5g
cena bez DPH
6 154,55 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Coumarin 6 (1 x 1 g)
- CAS: 38215-36-0
- Kat. č.: GK3599,1g
cena bez DPH
1 940,50 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

