Amikacin (1 x 5 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 5 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 37517-28-5 |
| Katalogové číslo: | GA5426,5g |
| Sumární vzorec: | C22H43N5O13 |
| Molární hmotnost: | 585.61 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 253-538-5 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Amikacin (1 x 1 g)
- CAS: 37517-28-5
- Kat. č.: GA5426,1g
cena bez DPH
4 858,68 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

