Denatonium benzoate (1 x 25 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 3734-33-6 |
| Katalogové číslo: | GE9090,25g |
| Sumární vzorec: | C21H29N2O · C7H5O2 |
| Molární hmotnost: | 446.59 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 223-095-2 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Denatonium benzoate, granules (1 x 10 g)
- CAS: 3734-33-6
- Kat. č.: GE7887,10g
cena bez DPH
5 671,07 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Denatonium benzoate, granules (1 x 5 g)
- CAS: 3734-33-6
- Kat. č.: GE7887,5g
cena bez DPH
3 236,36 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Denatonium benzoate (1 x 10 g)
- CAS: 3734-33-6
- Kat. č.: GE9090,10g
cena bez DPH
3 566,12 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Denatonium benzoate (1 x 5 g)
- CAS: 3734-33-6
- Kat. č.: GE9090,5g
cena bez DPH
2 104,96 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Denatonium benzoate (1 x 1 g)
- CAS: 3734-33-6
- Kat. č.: GE9090,1g
cena bez DPH
977,69 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

