Azure II (1 x 10 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 10 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 37247-10-2 |
| Katalogové číslo: | GT3719,10g |
| Nebezpečnost: |
|
| Sumární vzorec: | C16H18N3S · C15H16N3S · 2Cl |
| Molární hmotnost: | 625.68 |
| Skladování: | +20°C |
| Obalová skupina: | III |
| UN-no: | 2811 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Azure II (1 x 100 g)
- CAS: 37247-10-2
- Kat. č.: GT3719,100g
cena bez DPH
4 694,21 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Azure II (1 x 50 g)
- CAS: 37247-10-2
- Kat. č.: GT3719,50g
cena bez DPH
2 718,18 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Azure II (1 x 25 g)
- CAS: 37247-10-2
- Kat. č.: GT3719,25g
cena bez DPH
1 614,88 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

