Bis(cyclohexanone)oxaldihydrazone (1 x 100 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 100 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 370-81-0 |
| Katalogové číslo: | GT6965,100g |
| Sumární vzorec: | C14H22N4O2 |
| Molární hmotnost: | 278.36 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 206-729-2 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Bis(cyclohexanone)oxaldihydrazone (1 x 25 g)
- CAS: 370-81-0
- Kat. č.: GT6965,25g
cena bez DPH
1 453,72 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

