2,4-Difluoroaniline (1 x 25 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 367-25-9 |
| Katalogové číslo: | GK0030,25g |
| Sumární vzorec: | C6H5F2N |
| Molární hmotnost: | 129.11 |
| EC-no: | 206-687-5 |
| ADR: | request |
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 367-25-9 |
| Katalogové číslo: | GK0030,25g |
| Sumární vzorec: | C6H5F2N |
| Molární hmotnost: | 129.11 |
| EC-no: | 206-687-5 |
| ADR: | request |