3-Chloro-4-fluoroaniline (1 x 250 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 250 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 367-21-5 |
| Katalogové číslo: | GK9936,250g |
| Sumární vzorec: | C6H5ClFN |
| Molární hmotnost: | 145.56 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 206-682-8 |
| UN-no: | 2811 |
| ADR: | true |
Alternativní produkty
3-Chloro-4-fluoroaniline (1 x 500 g)
- CAS: 367-21-5
- Kat. č.: GK9936,500g
cena bez DPH
3 888,43 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
3-Chloro-4-fluoroaniline (1 x 100 g)
- CAS: 367-21-5
- Kat. č.: GK9936,100g
cena bez DPH
977,69 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
3-Chloro-4-fluoroaniline (1 x 25 g)
- CAS: 367-21-5
- Kat. č.: GK9936,25g
cena bez DPH
644,63 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

