2,2''-Dipyridyl (1 x 25 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 366-18-7 |
| Katalogové číslo: | GK3418,25g |
| Nebezpečnost: |
|
| Sumární vzorec: | C10H8N2 |
| Molární hmotnost: | 156.19 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 206-674-4 |
| Obalová skupina: | III |
| UN-no: | 2811 |
| ADR: | true |
Alternativní produkty
2,2''-Dipyridyl (1 x 100 g)
- CAS: 366-18-7
- Kat. č.: GK3418,100g
cena bez DPH
3 236,36 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
2,2''-Dipyridyl (1 x 5 g)
- CAS: 366-18-7
- Kat. č.: GK3418,5g
cena bez DPH
567,77 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

