Cytidine 5'-triphosphate disodium salt hydrate (1 x 1 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 36051-68-0 |
| Katalogové číslo: | GN9752,1g |
| Sumární vzorec: | C9H14N3Na2O14P3 |
| Molární hmotnost: | 527.12 |
| Skladování: | -20°C |
| EC-no: | 252-849-3 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Cytidine 5'-triphosphate disodium salt hydrate (1 x 100 mg)
- CAS: 36051-68-0
- Kat. č.: GN9752,100mg
cena bez DPH
1 916,53 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

