Benzbromarone (1 x 5 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 5 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 3562-84-3 |
| Katalogové číslo: | GP8819,5g |
| Sumární vzorec: | C17H12Br2O3 |
| Molární hmotnost: | 424.08 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 222-630-7 |
| UN-no: | 2811 |
| ADR: | true |
Alternativní produkty
Benzbromarone (1 x 1 g)
- CAS: 3562-84-3
- Kat. č.: GP8819,1g
cena bez DPH
1 359,50 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

