Bromothymol Blue sodium salt (1 x 100 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 100 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 34722-90-2 |
| Katalogové číslo: | GT8636,100g |
| Sumární vzorec: | C27H27Br2NaO5S |
| Molární hmotnost: | 646.38 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 252-169-7 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Bromothymol Blue sodium salt (1 x 50 g)
- CAS: 34722-90-2
- Kat. č.: GT8636,50g
cena bez DPH
3 236,36 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Bromothymol Blue sodium salt (1 x 25 g)
- CAS: 34722-90-2
- Kat. č.: GT8636,25g
cena bez DPH
2 270,25 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Bromothymol Blue sodium salt (1 x 10 g)
- CAS: 34722-90-2
- Kat. č.: GT8636,10g
cena bez DPH
1 295,87 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

