Adenosine 5''-triphosphate disodium salt hydrate (1 x 5 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 5 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 34369-07-8 |
| Katalogové číslo: | GL9725,5g |
| Sumární vzorec: | C10H14O13N5Na2P3 · xH2O |
| Molární hmotnost: | 551.14 (anhydrous) |
| Skladování: | -20°C |
| EC-no: | 213-579-1 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Adenosine 5''-triphosphate disodium salt hydrate (1 x 10 g)
- CAS: 34369-07-8
- Kat. č.: GL9725,10g
cena bez DPH
3 986,78 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Adenosine 5''-triphosphate disodium salt hydrate (1 x 1 g)
- CAS: 34369-07-8
- Kat. č.: GL9725,1g
cena bez DPH
777,69 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

