Graphene Nanopowder, 99.5 %, approx. 2nm (1 x 250 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 250 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 34343-98-0 |
| Katalogové číslo: | GX7364,250g |
| Sumární vzorec: | C |
| Molární hmotnost: | 12.01 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Graphene Nanopowder, 99.5 %, approx. 2nm (1 x 100 g)
- CAS: 34343-98-0
- Kat. č.: GX7364,100g
cena bez DPH
15 588,43 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Graphene Nanopowder, 99.5 %, approx. 2nm (1 x 25 g)
- CAS: 34343-98-0
- Kat. č.: GX7364,25g
cena bez DPH
7 205,79 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Graphene Nanopowder, 99.5 %, 6 - 8 nm (1 x 250 g)
- CAS: 34343-98-0
- Kat. č.: GX3231,250g
cena bez DPH
35 352,07 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Graphene Nanopowder, 99.5 %, 6 - 8 nm (1 x 100 g)
- CAS: 34343-98-0
- Kat. č.: GX3231,100g
cena bez DPH
20 387,60 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Graphene Nanopowder, 99.5 %, 6 - 8 nm (1 x 25 g)
- CAS: 34343-98-0
- Kat. č.: GX3231,25g
cena bez DPH
10 004,96 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

