5-Fluoro-2-methylbenzoic acid (1 x 5 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 5 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 33184-16-6 |
| Katalogové číslo: | GE9614,5g |
| Sumární vzorec: | C8H7FO2 |
| Molární hmotnost: | 154.14 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
5-Fluoro-2-methylbenzoic acid (1 x 1 g)
- CAS: 33184-16-6
- Kat. č.: GE9614,1g
cena bez DPH
770,25 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

