L-Aspartic acid sodium salt monohydrate (1 x 1 kg)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 kg |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 323194-76-9 |
| Katalogové číslo: | GM5569,1kg |
| Sumární vzorec: | C4H6NNaO4 · H2O |
| Molární hmotnost: | 173.11 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 223-264-0 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
L-Aspartic acid sodium salt monohydrate (1 x 500 g)
- CAS: 323194-76-9
- Kat. č.: GM5569,500g
cena bez DPH
2 588,43 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

