Direct Yellow 50 (C.I. 29025) (1 x 100 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 100 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 3214-47-9 |
| Katalogové číslo: | GT5274,100g |
| Sumární vzorec: | C35H24N6Na4O13S4 |
| Molární hmotnost: | 956.82 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 221-728-7 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Direct Yellow 50 (C.I. 29025) (1 x 25 g)
- CAS: 3214-47-9
- Kat. č.: GT5274,25g
cena bez DPH
1 453,72 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

