L-(+)-Selenomethionine (1 x 1 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 3211-76-5 |
| Katalogové číslo: | GE2092,1g |
| Sumární vzorec: | C5H11NO2Se |
| Molární hmotnost: | 196.11 |
| Skladování: | +20°C |
| UN-no: | 3283 |
| ADR: | true |
Alternativní produkty
L-(+)-Selenomethionine (1 x 5 g)
- CAS: 3211-76-5
- Kat. č.: GE2092,5g
cena bez DPH
14 565,29 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
L-(+)-Selenomethionine (1 x 500 mg)
- CAS: 3211-76-5
- Kat. č.: GE2092,500mg
cena bez DPH
2 749,59 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

