2-Methoxyphenacyl bromide (1 x 5 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 5 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 31949-21-0 |
| Katalogové číslo: | GK1548,5g |
| Sumární vzorec: | C9H9BrO2 |
| Molární hmotnost: | 229.08 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 250-870-2 |
| UN-no: | 3261 |
| ADR: | true |
