Aminophylline (1 x 100 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 100 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 317-34-0 |
| Katalogové číslo: | GE6366,100g |
| Sumární vzorec: | C7H8N4O2 · 0.5C2H8N2 |
| Molární hmotnost: | 210.21 |
| Skladování: | -20°C |
| EC-no: | 206-264-5 |
| UN-no: | 2811 |
| ADR: | true |
Alternativní produkty
Aminophylline (1 x 25 g)
- CAS: 317-34-0
- Kat. č.: GE6366,25g
cena bez DPH
1 029,75 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

