3,4-Di-O-acetyl-D-xylal (1 x 2 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 2 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 3152-43-0 |
| Katalogové číslo: | GC6112,2g |
| Sumární vzorec: | C9H12O5 |
| Molární hmotnost: | 200.19 |
| Skladování: | +4°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
3,4-Di-O-acetyl-D-xylal (1 x 5 g)
- CAS: 3152-43-0
- Kat. č.: GC6112,5g
cena bez DPH
69 835,54 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
3,4-Di-O-acetyl-D-xylal (1 x 1 g)
- CAS: 3152-43-0
- Kat. č.: GC6112,1g
cena bez DPH
22 132,23 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
3,4-Di-O-acetyl-D-xylal (1 x 500 mg)
- CAS: 3152-43-0
- Kat. č.: GC6112,500mg
cena bez DPH
14 887,60 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

