L-Theanine (1 x 50 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 50 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 3081-61-6 |
| Katalogové číslo: | GM8477,50g |
| Sumární vzorec: | C7H14N2O3 |
| Molární hmotnost: | 174.2 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 221-379-0 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
L-Theanine (1 x 100 g)
- CAS: 3081-61-6
- Kat. č.: GM8477,100g
cena bez DPH
7 773,55 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
L-Theanine (1 x 25 g)
- CAS: 3081-61-6
- Kat. č.: GM8477,25g
cena bez DPH
3 236,36 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
L-Theanine (1 x 10 g)
- CAS: 3081-61-6
- Kat. č.: GM8477,10g
cena bez DPH
1 940,50 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
L-Theanine (1 x 5 g)
- CAS: 3081-61-6
- Kat. č.: GM8477,5g
cena bez DPH
1 194,21 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

