L-Carnosine (1 x 100 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 100 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 305-84-0 |
| Katalogové číslo: | GE5095,100g |
| Sumární vzorec: | C9H14N4O3 |
| Molární hmotnost: | 226.23 |
| Skladování: | -20°C |
| EC-no: | 206-169-9 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
L-Carnosine (1 x 25 g)
- CAS: 305-84-0
- Kat. č.: GE5095,25g
cena bez DPH
3 566,12 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
L-Carnosine (1 x 5 g)
- CAS: 305-84-0
- Kat. č.: GE5095,5g
cena bez DPH
1 614,88 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
L-Carnosine (1 x 1 g)
- CAS: 305-84-0
- Kat. č.: GE5095,1g
cena bez DPH
816,53 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

